-20%

Дитяче крісло-гойдалка "Ведмедик" 094HG, Toyman
- В наявності
- Код: 094HG
4 609 ₴
3 687 ₴
+380 (98) 484-16-61
- +380 (63) 843-50-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче крісло-гойдалка "Ведмедик" 094HG, в інтернет-магазині Toyman
Дитяче крісло-гойдалка «Ведмедик» 094HG має добре продумані кути, спинку, її висоту і ширину підніжки, які абсолютно безпечні для малюка. Перекинути гойдалку неможливо. Параметри виробу - висота 87 сантиметрів, ширина -76. Купити Крісло-гойдалку «Ведмедик» 094HG можна за вигідною ціною в інтернет- магазині дитячих товарів Good Toys!
Характеристики:
Тип - Стульчик
Вік - От 3-х лет
Артикул - 094HG
Дитяче крісло-гойдалка «Ведмедик» 094HG має добре продумані кути, спинку, її висоту і ширину підніжки, які абсолютно безпечні для малюка. Перекинути гойдалку неможливо. Параметри виробу - висота 87 сантиметрів, ширина -76. Купити Крісло-гойдалку «Ведмедик» 094HG можна за вигідною ціною в інтернет- магазині дитячих товарів Good Toys!
Характеристики:
Тип - Стульчик
Вік - От 3-х лет
Артикул - 094HG
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hega |
| Вікова група | Від 2 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння стільця | 320 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 605 мм |
| Высота табуретки | 870 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Глибина стільчика | 605 мм |
| Глубина табуретки | 605 мм |
| Комплектація підлокітниками | Да |
| Наявність спинки | Да |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Персонажі | Маша та Ведмідь |
| Підлога | Унісекс |
| Сидіння | дерев'яний брус, натуральне дерево |
| Спинка | дерев'яний брус, натуральне дерево |
| Тип | Стільчик |
| Колір (відтінок) меблів | Береза золота, Береза пісочна, Дуб Кентербери, Горіх |
| Чохол сидіння | Немає |
| Чохол спинки | Немає |
| Ширина стільця | 760 мм |
| Ширина табуретки | 760 мм |
- Ціна: 3 687 ₴



